Këmisha

Çmimi me zbritje€20,00

Këmishë me dizajn katrorë nga brendi Sonny Bono, një artikull gjithmonë në trend i veshjeve për meshkuj.
Me këtë këmishë mund të krijoni pamjen tuaj unike dhe të personalizuar për çdo rast.

Përbërja: 100% PAMBUK

Color: BLU
Size: S
SKU: EN 02017CM 323

mund t'ju pëlqejë edhe …