Këmisha

Çmimi me zbritje€25,00

Color: AVION
Size: S
SKU: TY 02012CM 323

Këmishë STRETCH nga brendi Sonny Bono, e bërë nga nje pëlhurë stretch që është e rehatshme dhe garanton një përshtatje të shkëlqyer, kjo këmishë mund të kombinohet shumë mirë me veshjet e gjdo stine dhe me veshje elegante apo të përditshme.

Përbërja: 92% POLIESTER 8% ELASTAN

Premja: REGULAR FIT

mund t'ju pëlqejë edhe …