Këmishë

Çmimi me zbritje€49,99

Color: BLU
Size: S
SKU: GR 1020CM

Përmirësoni veshjet tuaja me këmishën tonë elegante me vija, e punuar nga 100% pambuk me cilesi për rehati dhe stil të jashtëzakonshëm. Kjo këmishë ka një dizajn të sofistikuar me vija, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte si për rastet zyrtare ashtu edhe për ato gjysmë formale.

Pëlhura pambuku me cilësi të lartë siguron një ndjesi të butë dhe të frymëmarrjes, duke ofruar rehati gjatë gjithë ditës pa kompromentuar elegancën. Përshtatja e tij ofron një pamje të lëmuar që përmirëson siluetën tuaj, duke e bërë atë një shtesë thelbësore për çdo gardërobë dalluese.

Dilni me stil me këmishën tonë elegante, e krijuar për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. E përkryer për takime biznesi, ngjarje të veçanta ose një natë jashtë, kjo këmishë është zgjedhja juaj e preferuar për sofistikim të lehtë.

mund t'ju pëlqejë edhe …