Këmishë V

Çmimi me zbritje€39,99

Color: BIANCO
Size: M
SKU: PL 2113CM

Shijoni komoditetin e frymëmarrjes së këmishës sonë njengjyrshe prej lani me mëngë të shkurtra. E krijuar nga 100% LAN, kjo këmishë është e përkryer për mot të ngrohtë, duke ofruar lehtësi dhe frymëmarrje të jashtëzakonshme.

E disponueshme në tre ngjyra : e zezë, blu dhe e bardhë, kjo këmishë me mëngë të shkurtra është krijuar për t'ju mbajtur të freskët dhe me stil gjatë gjithë ditës. Dizajni i tij i pastër dhe minimalist e bën atë mjaft të gjithanshëm për t'u kombinuar me veshjet casual dhe gjysmë formale.

Përjetoni komoditetin me këmishën tonë prej LANI. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një ngjarje verore ose jeni duke shijuar një ditë të rastësishme jashtë, kjo këmishë ju siguron të qëndroni rehat dhe pa mundim.

mund t'ju pëlqejë edhe …