Këmishë V

Çmimi me zbritje€34,99

Color: VERDE
Size: S
SKU: PL 2226CM

Shijoni komoditetin e frymëmarrjes së këmishës sonë me dizajn me mëngë të shkurtra. E krijuar nga 100% vizkozë, kjo këmishë është e përkryer për mot të ngrohtë, duke ofruar lehtësi dhe frymëmarrje të jashtëzakonshme.

Kjo këmishë me mëngë të shkurtra është krijuar për t'ju mbajtur të freskët dhe me stil gjatë gjithë ditës. Dizajni i tij i me ngjyra e bën atë mjaft të gjithanshëm për t'u kombinuar me veshjet casual.

Përjetoni komoditetin me këmishën tonë. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një ngjarje verore ose jeni duke shijuar një ditë të rastësishme jashtë, kjo këmishë ju siguron të qëndroni rehat dhe pa mundim.

mund t'ju pëlqejë edhe …