Këpucë

Çmimi me zbritje€129,99

Color: INJ. MORO
Size: 40
SKU: PA 22270SC
Shkoni një hap para në sofistikim me këpucët tona të veshjeve prej lëkure me dizajn, të punuara me përpikëri nga lëkura luksoze 100%. Këto këpucë elegante kanë një dizajn unik në pjesën themres, duke i dhënë një prekje ansamblit tuaj.

Të disponueshme në ngjyrë kafe të çelur dhe të zezë klasike, këto këpucë nxjerrin stil të rafinuar dhe shkathtësi. Perfekte për raste zyrtare ose për ndonjë event, ato janë një gardërobë thelbësore për nje zotëri modern.

Përjetoni rehati dhe cilësi të pashembullt me këpucët tona të veshjes prej lëkure . Ngrini koleksionin tuaj të këpucëve me këto këpucë elegante dhe të punuara me përpikëri, të dizajnuara për të bërë një deklaratë në çdo hap.

mund t'ju pëlqejë edhe …