Këpucë

Çmimi me zbritje€109,99

Color: NERO S.
Size: 40
SKU: PA 13819SC
Kënaquni me elegancën italiane me këpucët tona pa lidhëse lëkure me shkëlqim, të krijuara ekskluzivisht për ngjarje të veçanta dhe momente të paharrueshme. Të bëra prej lëkure luksoze 100%, këto këpucë rrezatojnë sofistikim dhe rafinim, duke ju siguruar që të dalloheni në ditën tuaj të dasmës ose në çdo rast tjetër të paharrueshëm.

Këto këpucë nxjerrin sharm të përjetshëm dhe stil të patëmetë. Fundi i tyre me shkëlqim shton një prekje magjepsëse, duke e ngritur pamjen tuaj në lartësi të reja të sofistikimit.

Të dizajnuara pa lidhje për t'u veshur pa mundim, këto këpucë ofrojnë rehati dhe lehtësi të pashembullt, duke ju lejuar të kërceni natën në luks absolut. Lëreni një përshtypje të qëndrueshme me këpucët tona italiane pa lidhëse dhe hapni elegancën në ditën tuaj të veçantë.

mund t'ju pëlqejë edhe …