Kostum

Çmimi me zbritje€130,00

Color: NERO
Size: 44
SKU: T7 04200GA 124
Plotësoni veshjet tuaja me kostumin tonë klasik të zi smoking, një grup thelbësor për rastet tuaja më të veçanta. Ky kostum nxjerr sofistikim dhe elegancë, duke ju siguruar që të lini një përshtypje të paharrueshme në çdo event.

I projektuar në perfeksion, ky kostum i zi smoking është mishërimi i veshjes zyrtare, i përshtatshëm për dasma dhe mbledhje të tjera prestigjioze. Silueta e saj e lëmuar dhe e rafinuar premton një pamje të mprehtë dhe të dalluar, duke ju bërë të dalloheni me besim.

Ngritni stilin tuaj dhe nxirrni vetëbesim me kostumin tonë klasik të zi smoking, një shtesë e përjetshme në koleksionin tuaj të veshjeve zyrtare. E përkryer për ato momente të paharrueshme që kërkojnë asgjë më pak se elegancë të patëmetë.

mund t'ju pëlqejë edhe …