Kostum

Çmimi me zbritje€130,00

Color: BLU
Size: 44
SKU: T7 04201GA 124
Kostum me 6 pulla, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në veshjet tuaja. E disponueshme në katër ngjyra (blu, kremte, rozë dhe blu e hapur), ky kostum nxjerr hijeshi dhe sofistikim.

E dizajnuar për të ngritur pamjen tuaj me stilin e saj të përjetshëm me 6 pulla, kjo xhaketë është perfekte si për rastet zyrtare ashtu edhe për ato gjysmë formale. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim biznesi, një martesë ose një ngjarje shoqërore, ky kostum ju siguron të bëni një përshtypje të qëndrueshme.

Përqafoni elegancën dhe shkathtësinë me koatumin tonë 6 pulla. Zgjidhni atë që i përshtatet stilit tuaj personal dhe lartësoni ansamblin tuaj me një sofistikim të lehtë.

mund t'ju pëlqejë edhe …