Maicë

Çmimi me zbritje€19,99

Color: VERDE M.
Size: M
SKU: BR 554TS

Ngrini gjërat tuaja thelbësore të përditshme me këtë maicë me gjep SLIM FIT. E bërë nga 100% pambuk , kjo bluzë ofron një ndjesi të butë, të frymëmarrjes, perfekte për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Dizajni i hollë ofron një pamje moderne, të përshtatur që kënaq siluetën tuaj.

E disponueshme në tre ngjyra : blu, hiri dhe jeshile, kjo maicë është një domosdoshmëri në çdo gardërobë. Dizajni i tij minimalist e bën të lehtë për t'u kombinuar me çdo gjë, nga xhinset deri te chinos, duke e bërë atë ideal si për rastet e rastësishme ashtu edhe për raste pak më të bukura.

Përjetoni përzierjen perfekte të rehatisë dhe stilit me këtë maicë. Qoftë nëse e vishni me një xhaketë sportive apo e mbani atë casual, kjo bluzë është zgjedhja juaj e preferuar për një pamje të pastër dhe të rafinuar.

mund t'ju pëlqejë edhe …