Maicë

Çmimi me zbritje€39,99

Color: CAMMELLO
Size: S
SKU: LL 08220TS

Zbuloni shkathtësinë dhe stilin më të lartë me maicën tonë ekskluzive. E krijuar nga 100% pambuk i mercerizuar, kjo maicë ofron një fund pak me shkëlqim që i shton një prekje elegance çdo veshjeje. Procesi i mercerizimit rrit shkëlqimin, forcën dhe butësinë e pëlhurës, duke e bërë atë të qëndrueshme dhe luksoze.

E dizajnuar me një përshtatje të hollë, kjo bluzë ofron një siluetë moderne, të përshtatur. Dizajni i tij bazë e bën atë të përsosur për çdo rast, pavarësisht nëse jeni duke u veshur për një natë jashtë ose duke e mbajtur atë të rastësishëm për një ditë në park.

Ngrini garderobën tuaj me një maice si kjo, kombinimi perfekt i elegancës dhe komoditetit. Kjo pjesë e gjithanshme është një domosdoshmëri për këdo që vlerëson komoditetin dhe stilin, duke ofruar mundësi të pafundme për një modë të lehtë.

mund t'ju pëlqejë edhe …