Maicë

Çmimi me zbritje€29,00

Color: NERO
Size: S
SKU: LO 2080TS
Ngrini garderobën tuaj me maicën tonë OVERSIZE me logo Pragmata, e punuar nga pambuku me rehati dhe cilësi të lartë. Kjo maicë ofron dy ngjyra që nxjerrin një stil të lehtë.

Duke shfaqur logon në pjesën e përparme, kjo maicë i shton një prekje markës dhe pamjes suaj pa kompromentuar rehatinë. Të disponueshme në ngjyrën e zezë dhe bardhë, këto ngjyra sigurojnë një kombinim të lehtë me çdo veshje.

Përjetoni rehatinë e pambukut super të butë dhe komoditetin e tij që e ka kjo maicë. Pavarësisht nëse jeni duke pushuar në shtëpi ose duke u nisur për një ditë të zakonshme, kjo maicë me siguri do të bëhet një element kryesor në garderobën tuaj.

mund t'ju pëlqejë edhe …