Maicë

Çmimi me zbritje€20,00

Color: BLEU
Size: S
SKU: OH 08034TS 124

Ngrini garderobën tuaj me maicën tone, e punuar nga pambuku luksoz i mercerizuar për një përfundim të butë si mëndafsh dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. E dizajnuar për të ofruar një pamje të lëmuar dhe të sofistikuar, kjo maicë është perfekte si për rastet e rastësishme ashtu edhe për ato gjysmë formale.

E disponueshme në tre ngjyra klasike: e zezë, blu e errët dhe e bardhë, kjo maicë e hollë ofron një siluetë moderne, të përshtatur që përmirëson formën tuaj natyrale pa kompromentuar rehatinë. Dizajni i qafës së ekuipazhit shton një prekje, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për çdo veshje.

Përjetoni cilësinë dhe stilin e lartë të maicës sonë prej pambuku të mercerizuar. Kjo pjesë thelbësore është një shtesë e domosdoshme për çdo gardërobë dalluese.

mund t'ju pëlqejë edhe …