Maicë

Çmimi me zbritje€20,00

Color: BEIGE
Size: S
SKU: OH 08177TS 124

Përjetoni rehati maksimale me maicën tonë pambuku frymëmarrse. E bërë nga 100% pambuk, kjo maicë dallohet për frymëmarrjen e saj të shkëlqyer, thithjen dhe ndjesinë e lehtë, duke e bërë atë ideale për çdo kombinim të rastësishëm dhe joformal.

E disponueshme në katër ngjyra: e bardhë, e zezë, bezhë dhe jeshile, kjo bluzë është krijuar për t'ju mbajtur të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Pëlhura piket shton një teksturë delikate dhe një prekje të sofistikimit, e përkryer për pamje pa mundim elegant.

Përmirësoni garderobën tuaj me maicën tonë. Pavarësisht nëse jeni jashtë për një shëtitje, për të takuar miq ose për të shijuar një ditë në park, kjo maicë ju siguron të qëndroni të freskët dhe me stil në çdo mjedis.

mund t'ju pëlqejë edhe …