Maicë

Çmimi me zbritje€12,00

Color: PANNA
Size: S
SKU: ZK 08264PL 124

Maicë me jaka dhe me gjep, të dizajnuara me një stil unik që kalon pa mundim nga rastet e rastësishme në ato elegante. E krijuar nga 100% pambuk, kjo maicë ofron rehati dhe frymëmarrje, duke e bërë atë të përshtatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës.

E disponueshme në 12 ngjyra, kjo maicë me jaka plotëson një sërë veshjesh, nga pamjet e relaksuara casual deri tek ansamblet më të rafinuara. Dizajni i tij i gjithanshëm siguron që mund të vishet në çdo rast, duke i shtuar një nuancë sofistikimi veshjet tuaja.

Përjetoni përzierjen e përsosur të stilit dhe rehatisë me maicë tonë me jaka. Pavarësisht nëse jeni duke pushuar në shtëpi, duke kryer punë ose duke marrë pjesë në një ngjarje të veçantë, kjo maicë me siguri do të bëhet një element kryesor në veshjet tuaja.

mund t'ju pëlqejë edhe …