Maicë

Çmimi me zbritje€15,00

Color: SALVIA
Size: S
SKU: ZK 08297TS 124

Përqafoni stilin dhe rehatinë me maicën tonë prej pambuku me dizajn të printuar. E krijuar nga 100% pambuk, kjo maicë ofron teksturën unike dhe frymëmarrjen e pëlhurës, duke siguruar freski dhe lehtësi gjatë gjithë ditës.

E disponueshme në tre nuanca: kremtë, kremtë e hapur dhe jeshile, kjo bluzë e hollë është projektuar për të ofruar një pamje moderne, të përshtatur që kënaq siluetën tuaj. Dizajni i printuar shton një prekje personaliteti, duke e bërë atë të përsosur për daljet e rastësishme dhe fundjavat e relaksuara.

Shijoni ekuilibrin perfekt të stilit dhe rehatisë me maicën tonë. Pavarësisht nëse e kombinoni me xhinse apo pantallona të shkurtra, kjo maicë është një domosdoshmëri për ata që vlerësojnë modën dhe lehtësinë.

mund t'ju pëlqejë edhe …