Pantolla

Çmimi me zbritje€49,99

Pantollë bazike , ne ngjyra te ndryshme, me një premje të drejtë dhe shumë të përshtatshme. 

Kjo pantollë është e përshtatshe me rroba elegante dhe të përditshme, materiali është pak më i plotë i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit.

.

Përbërja: 97% PAMBUK 3% ELASTAN

Color: MARRONE
Size: 44
SKU: WW 2511PT

mund t'ju pëlqejë edhe …