Pantollë

Çmimi me zbritje€35,00

Color: VERDE M.
Size: 44
SKU: AD 07162PA 124

Shijoni freskinë, lehtësinë dhe përsosmërinë me pantallonat tona. Të krijuara nga një përzierje prej 55% lan dhe 45% pambuk, këto pantallona ofrojnë rehati dhe frymëmarrje të jashtëzakonshme, perfekte për stinën e verës.

Të disponueshme në dy ngjyra: jeshile dhe biskotë, këto pantallona janë të dizajnuara për të përmirësuar stilin tuaj unik. Pëlhura e tyre e lehtë dhe prerja elegante i bëjnë ato një zgjedhje ideale si për daljet e rastësishme ashtu edhe për raste më të veçanta.

Perfekte për ata që vlerësojnë stilin dhe komoditetin, këto pantallona janë një shtesë e domosdoshme për veshjet tuaja.

mund t'ju pëlqejë edhe …