Pantollë

Çmimi me zbritje€40,00

Color: GRIGIO
Size: 44
SKU: PH 07007PA 124

Përmirësoni veshjet tuaja të rastësishme me pantallonat tona Jogger prej lani, të dizajnuara për rehati dhe stil maksimal. Bërë nga një përzierje e përsosur e 50% liri dhe 50% pambuk, këto pantolla ofrojnë frymëmarrje të shkëlqyer dhe një ndjesi të lehtë, ideale për mot të ngrohtë.

Të disponueshme në tre ngjyra të gjithanshme: blu e errët, biskotë dhe gri, këto pantallona jogger ofrojnë një pamje të relaksuar dhe të rafinuar, perfekte për çdo rast. Kombinimi i lanit dhe pambukut siguron qëndrueshmëri dhe një prekje të butë ndaj lëkurës tuaj.

Me një rrip të rregullueshëm të belit dhe një dizajn të ngushtë te këmbët, pantallonat tona Jogger ofrojnë rehati dhe një siluetë moderne. Kombinoje ato me bluzën tuaj të preferuar. Përjetoni përzierjen perfekte të rehatisë dhe elegancës me pantallonat tona, një shtesë e domosdoshme në veshjet tuaja të përditshme.

mund t'ju pëlqejë edhe …