Papuqe

Çmimi me zbritje€40,00

Color: NERO
Size: 40
SKU: FE 09066SC 124

Këpucë elegante me shkëlqim që i shton një prekje luksi, duke i bërë ato të gjithanshme dhe të lehta për t'u përshtatur me çdo veshje elegante. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare, një takim biznesi ose një rast të veçantë, këto këpucë do t'ju sigurojnë që të dilni me stil dhe besim.

Zbuloni përzierjen e përsosur të elegancës dhe shkathtësisë me këpucët tona elegante të zeza me shkëlqim, të dizajnuara për të lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

mund t'ju pëlqejë edhe …