Patikë

Çmimi me zbritje€40,00

Color: NERO
Size: 41
SKU: LX 09062SC 123

Patika meshkujsh të rehatshme dhe në modë, elegante dhe të lehta për t'u përshtatur falë ngjyrës së fortë dhe pamjes minimale.

Perberja : SIPER: 100% POLIURETAN, BRENDA: 100% GOME TERMOPLASTIKE

mund t'ju pëlqejë edhe …