Patikë

Çmimi me zbritje€119,00

Color: BIANCO
Size: 40
SKU: AC 23513SC
Hyni në elegancën e përjetshme me këpucët tona klasike lëkure pa lidhëse. Të krijuara prej lëkure 100%, këto këpucë mishërojnë sofistikimin dhe rafinimin. Të dizajnuara pa lidhëse për t'u veshur pa mundim, ato ofrojnë rehati dhe stil për çdo rast.

Të disponueshme në katër ngjyra - gri, e bardhë, bezhë dhe e zezë - këto këpucë plotësojnë pa mundim një sërë veshjesh, nga veshjet zyrtare deri tek ansamblet e rastësishme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim biznesi ose duke shëtitur nëpër rrugët e qytetit, këto këpucë të gjithanshme me siguri do të japin një deklaratë.

Ngrini koleksionin tuaj të këpucëve me këpucët tona klasike lëkure me rrëshqitje dhe përjetoni përzierjen e përsosur të elegancës dhe rehatisë. Bëni çdo hap një hap me stil me këto klasike të përjetshme.

mund t'ju pëlqejë edhe …