Patikë

Çmimi me zbritje€99,00

Color: BIANCO
Size: 40
SKU: AC 24100SC
Ju prezantojmë atletet tona urbane prej lëkure, stil bashkëkohor dhe sofistikim urban. Të krijuara tërësisht nga lëkura, këto atlete kullojnë mjeshtëri dhe qëndrueshmëri cilësore, të përsosura për kërkesat e jetës në qytet.

Këto atlete plotësojnë pa mundim çdo ansambël urban dhe klasik. Dizajni i tyre i gjithanshëm siguron që ato të kalojnë pa probleme nga dita në natë, duke i bërë ato një zgjedhje të përshtatshme për çdo rast.

Pavarësisht nëse jeni duke eksploruar rrugët e qytetit ose jeni duke takuar miq për një dalje të rastësishme, atletet tona prej lëkure urbane ofrojnë rehati dhe stil. Ngritni lojën tuaj të këpucëve me këto elemente moderne thelbësore dhe futuni në elegancën urbane me çdo hap.

mund t'ju pëlqejë edhe …