Patikë

Çmimi me zbritje€265,00

Color: BEIGE
Size: 40
SKU: LANDECK 6609

Atletet Landeck riinterpretojnë modelin Lander me linja të buta. ADN klasike me një nxitje shtesë. Zhvilluar në lëkurë të butë kamoshi dhe najlon. Pamja pasurohet nga logoja e pagabueshme Premiata dhe prekjet e bardha. Taban ergonomik dhe super i lehte.


Lartësia e tabanit 4.2 cm
Fusbet i brendshëm 28.5 cm
Këpuca në foto është madhësia 43
SHUMË: 30% GOME 65% EVA 5% TPU SIPËR: 55% PA 35% LËKURË MIQI 10% VESHJE PU: 100% LËKURË DHI

mund t'ju pëlqejë edhe …