Patikë

Çmimi me zbritje€265,00

Color: ORANGE
Size: 40
SKU: LANDER 6633

Atlete Lander në lëkurë të butë kamoshi dhe najloni në ngjyrë bezhë. Pamja pasurohet nga logoja e pagabueshme e bardhë Premiata dhe detajet me ngjyra në taban. Taban ergonomik dhe super i lehte.


Lartësia e tabanit 4.2 cm
Fusbet i brendshëm 28.5 cm
Këpuca në foto është madhësia 43
SHUMË: 30% GOME 65% EVA 5% TPU SIPËR: 53% PA 40% LËKURË E MIQIT 7% VESHJE PU: 86% LËKURË DHI 14% LËKURË BIÇI

mund t'ju pëlqejë edhe …