SETRA

Çmimi me zbritje€95,99 Çmimi aktual€119,99
Kurse €24,00

Xhaketë elegante dimërore, një përzierje perfekte e stilit dhe ngrohtësisë e krijuar për të ngritur veshjet tuaja dimërore.

Kjo pjesë e sofistikuar është projektuar me përpikëri me një përbërje prej 63% viskozë, 35% poliestër dhe 2% elastan, duke siguruar jo vetëm një ndjesi luksoze, por edhe rehati optimale gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

SLIM FIT

Color: MARRONE
Size: 48
SKU: SL 801GC

mund t'ju pëlqejë edhe …