SETRA

Çmimi me zbritje€119,99

Color: NERO
Size: 48
SKU: SL 808GC

Xhaketë njëngjyrëshe elegante , një përzierje perfekte e stilit dhe ngrohtësisë e krijuar për të ngritur veshjet tuaja.

Kjo pjesë e sofistikuar është projektuar me përpikëri me një përbërje prej 63% viskozë, 35% poliestër dhe 2% elastan, duke siguruar jo vetëm një ndjesi luksoze, por edhe rehati optimale.

SLIM FIT

mund t'ju pëlqejë edhe …