Trenerka

Çmimi me zbritje€69,00

Color: NERO
Size: S
SKU: WW 22177FP

Trenerka të poshtme Slim Fit, rehati dhe stil, shtesa perfekte për veshjet tuaja të zakonshme. E krijuar nga një përzierje prej 64% pambuku, 31% poliestër dhe 5% elastan, këto ofron një ndjesi të butë dhe elastike për rehati gjatë gjithë ditës.

E dizajnuar me një siluetë të hollë, ofron një pamje moderne dhe të përshtatur që është e përkryer për veshjen e përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke u shoqëruar me miqtë, 3 ngjyra (blu, e zeze dhe hiri) që sigurojnë një kombinim të lehtë me çdo veshje.

Ngritni stilin tuaj me këto trenerka. Me përzierjen e tyre të rehatisë dhe sofistikimit, sigurisht që do të bëhet zgjedhja juaj e preferuar për çdo ditë.

mund t'ju pëlqejë edhe …