Xhemper

Çmimi me zbritje€30,00

Triko e trashë me përpunim në teksturë, i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit.

Materiali i kesaj triko eshte ideal për pulovra të lehta, si dhe për veshje sportive. Një përfitim tjetër e pambukut është se është më i lehtë për t'u larë dhe per tu mirëmbajtur sesa leshi.

Përbërja: 100% PAMBUK

Color: VERDE B.
Size: S
SKU: GB 06086MG 323

mund t'ju pëlqejë edhe …