Gjysmë rrollkë

Çmimi me zbritje€8,40 Çmimi aktual€12,00
-30%

Color: NERO
Size: S
SKU: HA 08603TS 323

Gjysme rrollkë me qafë të rrumbullakët, materiali i kësaj bluze është komod, i butë dhe elastik.
E disponueshme në ngjyra të ndryshme, produkt komoe për veshje të përditshme dhe elegante.

Përbërja: 95% PAMBUK, 5% ELASTAN

Premja : SLIM FIT

mund t'ju pëlqejë edhe …