Xhemper

Çmimi me zbritje€79,90

Xhemper me patent deri në gjysmë, me teksture, i disponueshëm në ngjyra të ndryshme, i trashë, e përshtatshme për stinën e vjeshtës dhe dimrit, e kombinueshme me veshje elegante dhe ato të përditshme.

Veshje e thjeshtë dhe e sofistikuar në të njëjtën kohë, një domosdoshmëri për çdo mashkull.

Përbërja: 50% WOOL 50% PC

Color: ECRU
Size: L
SKU: CF GEN-02

mund t'ju pëlqejë edhe …