Xhemper

Çmimi me zbritje€69,90

Triko e trashë me përpunim në teksturë, i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit.

Materiali i kesaj triko eshte ideal për pulovra të lehta, si dhe për veshje sportive.

Veshje e thjeshtë dhe e sofistikuar në të njëjtën kohë, një domosdoshmëri për çdo mashkull.

Përbërja: 50% WOOL 50% PC

Color: VERDE M.
Size: S
SKU: CF GEN-04

mund t'ju pëlqejë edhe …